לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים
טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים

סורגים לבית

דבר ראשון שחשוב לדעת הוא שאם הצורך שלך הוא בסורג למניעת נפילה של ילדים מהחלון ולא נגד פריצות, לסורגים קיים פתרון מצוין של סורג מדגם קלאסיק, בעל מראה עדין, חזק מאד (מפלדה) שניתן להרכבה עצמית בקלות מתוך הבית (בעזרת כלים פשוטים) והמחיר הוא כ 200 ש"ח לחלון סטנדרטי. לכן, אין עוד צורך להוציא הון תועפות על סורגים.

לתמונות סורגית דגם קלאסיק לחצו על הקישור כאן

כניסה לבית חדש כרוכה לעיתים בהוצאה כספית על סורגים.

אמנם סורגים לבית הם בסופו של דבר יום פשרה אולם מחיר סורגים לבית הוא הוצאה מכבידה על הכיס שלנו. אם כן, מה צריך לדעת לפני שמזמינים סורגים לבית?

הנה כמה רעיונות יעילים:

  1. לעשות סקר שוק ולקבל לפחות שתי הצעת מחיר משני בתי עסק שונים. תופתעו ודאי לדעת איזו כמות נכבדה של מידע תקבלו מבעלי המקצוע כשידעו שהם מתחרים על הכיס שלכם. 
  2. ניתן לבקש הנחה בתמורה לתשלום במזומן. ישנם בתי עסק אשר יסכימו לתת הנחה של 5% או הטבה כלשהי שוות ערך בתמורה לתשלום במזומן.
  3. בררו מה הצורך שלכם בסורגים - ישנם שני סוגי סורגים לבית, הסוג הראשון הינו סורגים לילדים, כלומר סורגים המיועדים למנוע נפילה חלילה של ילדים מחלונות. במקרה כזה, ישנם בשוק סורגים הניתנים להרכבה עצמית קלה יחסית (חברת סורגית הינה החברה המובילה לייצור ושיווק סורגים לבטיחות ילדים). יתרונם של סורגים לחלונות שנועדו לבטיחות ילדים הוא גם במחירם הנמוך יותר מסורגי מיגון (נגד פורצים). לכן חשוב לברר מה הצורך.
  4. להתקין סורגים ישרים ולא סורגים עם בטן. למרות התחושה הפסיכולוגית כביכול שסורגים עם בטן פחות נראים כמו "כלא", הם יקרים יותר באופן משמעותי ובמקרה של סורגים לבית המיועדים לבטיחות ילדים, לא זו בלבד שמיותר להתקין סורגים עם בטן, סורגי בטן מסוכנים לבטיחות ילדים. ברגע שילד יכול לשבת על סורג הוא כבר לא סורג בטיחות נקודה. פרט לכך, אף אחד מאתנו לא היה רוצה לחשוב בזמן שהוא בעבודה שהילד שלו אולי יושב על הסורג בקומה שביעית ולא משנה עד כמה חזק הסורג.
  5. לוודא את מועד האספקה. כבר קרו מקרים שבהם חתמו הקונים הסכם של רכישת סורגים לבית, שילמו תשלום על החשבון וראו את המסגר רק לאחר כחודש.
  6. יש לדרוש חשבונית – ייתכנו בעלי המקצוע יציעו לבצע את העסקה ללא חשבונית בתמורה להנחה משמעותית. למרות שה נשמע מפתה זה לא מומלץ בכלל משתי סיבות. סיבה ראשונה היא שהחשבונית מהווה תיעוד לעסקה שביצעתם. במקרה ובעתיד תהיה לכם בעיה חלילה, תמיד יהיה לכם למי לפנות. שנית, בעל מקצוע שניתן לסמוך עליו, יעדיף להתנהל בצורה מסודרת ולהנפיק חשבונית מאשר להסתבך עם רשויות המס.
  7. אל תתביישו לבקש המלצות – כדאי מאד לוודא שהחברה או בית העסק מוכרים בשוק ויש להם מוניטין. הרי לא תרצו להזמין סורגים לבית אצל בעל מקצוע שכל מה שמעניין אותו הוא רק לקבל מכם את התשלום. 

 אם כן, כאמור סורגים בית הם הוצאה לא מועטה אך עם קצת תושייה ניתן לחסוך סכום כסף לא מבוטל.

Copyright © 2019 soragit.co.il. All rights reserved.

http://www.soragit.co.il/%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%9D%2D%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%AA%2D%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%2D%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%AA%2D%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%AA/cp-48.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp

המוצר התווסף לעגלת הקניות

המשך בקניות   המשך לקופה