ביקורות של לקוחות אודות סורגים
לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
סורגים לחלונות - מדריך לצרכן

הקדמה
בשעה טובה נכנסנו לדירה חדשה - מזל טוב!
אחד הדברים המטרידים אותנו ממש עם כניסתנו לדירה או אפילו כמה שבועות לפני כן הוא נושא סורגים לחלונות. מי שכבר יצא לו לנסות ולברר כמה עולים סורגים, נוכח ודאי לדעת שמחיר סורגים לחלונות הוא די יקר כך שמדובר בהוצאה לא מבוטלת. אם כן, מה להזמין? כמה עולה? מה צריך לדעת לפני שמזמינים סורגים לחלונות? במאמר קצרצר זה ננסה לענות על השאלות המטרידות הללו בצורה מסודרת.

מה הצורך?
הדבר הראשון שמעניין אותנו הוא כמובן מחיר סורגים אשר נגזר מן הסתם מסוג הסורג. מחיר סורגים לחלונות יכול להיות יקר מאד ולכן חשוב להבין מה על איזה צורך אמורים הסורגים לענות.

סורגי בטיחות
אם מדובר בסורגים לילדים, שכל מטרתם היא למעשה בטיחות ילדים, כדאי להתמקד בסורגים המיועדים לכך.

במה שונים סורגים לבטיחות ילדים מסורגים נגד פריצות?
ראשית כל, סורגים לבטיחות ילדים הם סורגים שהמראה שלהם עדין יותר ומחירם גם נוח יותר מאלו של סורגים נגד פריצות. בעוד שמחירם של סורגים נגד פריצות נע סביב ה 700 - 800 ש"ח לחלון סטנדרטי, סורגים נגד נפילה של ילדים מהחלון נעים בין 200 - 450 ש"ח בלבד.
שנית, סורגים לבטיחות ילדים הם מוצר אוניברסלי, כלומר מוצר מדף שניתן לקנות אותו במקום,  להגיע הביתה ולהרכיבו בהרכבה עצמית די בקלות.

האם זה בטוח?
לסורגית שני דגמים של סורגים, דגם קלאסיק ודגם פרימיום. שני הדגמים של סורגית עומדים בכל דרישות הבטיחות של התקנים הישראלים לסורגית.

דגם קלאסיק של סורגית - דגם ותיק ומוכר אשר מיוצר ומשווק מזה כ 10 שנים בהצלחה רבה. מדובר בסורג בעל מראה עדין שמאפשר לך כדייר בבית להמשיך וליהנות מהנוף הנשקף מהחלון. הסורג מורכב באמצעות תפסים אשר נעים עליו ומתכווננים לגודלו של החלון. תהליך הרכבתו בטיחותי ונעשה מתוך הבית בעזרת כלים פשוטים (מקדחה ביתית, מברגה, פטיש, מפתח גביע) מחירו של דגם זה הוא כ 190 ש"ח לחלון סטנדרטי (120 ס"מ * 120 ס"מ). 

סורגית דגם קלאסיק
יתרונות:
 • חזק מאד - עומד בדרישות הבטיחות של התקן ומעניק שקט נפשי.
 • מראה עדין - סורג שנועד למנוע נפילה של ילדים מחלונות
 • אוניברסלי - מתאים לכל גודל של חלון וניתן להעברה מדירה לדירה מבלי להותיר סימנים על החלון. לכן גם מתאים מאד לשוכרי דירות שלא מעוניינים להיכנס להוצאות.
 • מחיר פנטסטי - רק כ 190 ש"ח לחלון סטנדרטי.
 • מגולוון וצבוע בתנור - חסין בפני חלודה לאורך שנים וצבוע בצבע שעמיד בתנאי חוץ (גשם, שמש וכו').
 • הרכבה עצמית קלה ובטיחותית - נעשית מתוך הבית בעזרת מקדחה ביתית פשוטה.
 • אספקה מידית - אין צורך לחכות שבועות ארוכים לסורגים. פשוט קונים במקום ממלאי קיים, מגיעים הביתה ומרכיבים בקלי קלות.
תמונות של סורגית דגם קלאסיק ניתן לראות כאן.
לפרטים נוספים: סורגית 1700-705-005 או soragit@gmail.com.

דגם פרימיום של סורגית - פיתוח חדשני של סורג מתקדם ביותר. מדובר בסורג הנפתח ומתכוונן בצורה טלסקופית ומתאים את גודלו לגדולו של החלון. מוצר זה הינו מוצר הדגל של החברה והוא נמצא בהליכי רישום פטנט בינלאומי. שני יתרונות גדולים שיש לסורג זה הוא שהוא ניתן לשליפה מהירה מהחלון בשעת חירום (כגון שריפה). כל שצריך הוא לפרק שני ברגים ולשלוף את הסורג כך שאם מחזיקים מברגה/מברג בקרבת מקום הסורג הוא סורג מילוט בשעת חירום. יתרון שני של הסורג הוא שניתן להרכיבו בצורה אופקית, מה שמעניק לחלון ולסורג מראה הרבה יותר אסתטי לפי הטעם.
יתרון נוסף הוא שבזכות התכנון הגאוני ניתן להסיר את הסורג ולהעבירו מדירה לדירה מבלי להותיר סימנים על החלון. מחירה של סורגית מדגם פרימיום הינו כ 350 ש"ח לחלון סטנדרטי (110 ס"מ * 120 ס"מ). 

סורגית דגם פרימיום
יתרונות:
 • חזק מאד - עומד בדרישות הבטיחות של התקן ומעניק שקט נפשי.
 • עיצוב יוקרתי - הסורג עשוי אלומיניום ומצופה בציפוי אנודייז - לא מחליד לאורך שנים רבות, ניתן להרכבה בצורה אנכית או אופקית. 
 • אוניברסלי - מתאים לכל גודל של חלון וניתן להעברה מדירה לדירה מבלי להותיר סימנים על החלון. לכן גם מתאים מאד לשוכרי דירות שלא מעוניינים להיכנס להוצאות.
 • מחיר פנטסטי - רק כ 300 ש"ח לחלון סטנדרטי.
 • הרכבה עצמית קלה ובטיחותית - נעשית מתוך הבית בעזרת מקדחה ביתית פשוטה.
 • אספקה מידית - אין צורך לחכות שבועות ארוכים לסורגים. פשוט קונים במקום ממלאי קיים, מגיעים הביתה ומרכיבים בקלי קלות.
תמונות של סורגית דגם פרימיום ניתן לראות כאן.
לפרטים נוספים: סורגית 1700-705-005 או soragit@gmail.com.


סורגי מיגון
להבדיל מסורגי בטיחות לילדים, סורגים לחלונות אשר מטרתם היא מיגון, נועדו למנוע מגנבים לחדור לבית. סורגים אלו חייבים להיות עשויים מצינורות בקוטר של לפחות 16 מ"מ ומעוגנים לחלון. 

מה לבדוק?
ראשית כל יש לוודא שהסורגים עשויים מברזל אשר גולוון או מאלומיניום. סורגים לחלון אשר מגולוונים מעניקים לברזל הגנה כנגד קורוזיה. צביעה בתנור הינה צביעה יקרה אשר מחזיקה מעמד לאורך שנים רבות.

סורגים ישרים או סורגי בטן?
אם המטרה היא למנוע נפילה של ילדים חלילה אין להתקין סורגים לחלונות אשר יש להם בטן וגם לא סורגים נפתחים (כמו אקורדיון) וזאת משלוש סיבות עיקריות:
 1. אנו משוכנעים שאף הורה, כשהוא נמצא בעבודה, לא היה רוצה להיות מוטרד אפילו לרגע שהילד שלו יושב על הסורג בקומה שביעית, ולא משנה עד כמה חזק הסורג.
 2. גם סורג ישר ניתן להתקין כמעט בחלק החיצוני של החלון בצורה כזו אשר יאפשר לנו לראות את הרחוב מכל צדיו ולא יעניק לנו תחושה של כלא.
 3. לאחרונה קרה מקרה בעיר נתניה, בו ילד ישב על סורג בטן, החליק למטה ונשאר עם הראש תלוי (ראו תמונה). במזל גדול הסיפור נגמר בנס כאשר האב תפס אותו ובמקרה גם עבר מנוף באזור אשר חילץ את הילד הקטן.

רוצה לקרוא את מדריך הסורגים המלא?
לחץ כאן למעבר למדריך הסורגים לרוכש החדש. המדריך מנחה מכיל מידע אודות הסודות שאתה צריך לדעת לפני שאתה רוכש סורגים. למשל, מהם הדברים החשובים שצריך לבדוק כאשר קונים סורגים? איך בוחרים בעל מקצוע או מסגריה? מהו גילוון ומהם סורגי הגילוון? איזה צביעה נחשבת באיכות גבוה ואיזה צביעה נחשבת באיכות ירודה? איך מזהים בעל מקצוע חאפר? מה צריך לדרוש מבעל המקצוע? מהם המחירים המקובלים בשוק? למעבר למדריך הסורגים המלא לחץ כאן.

נשמח לענות חינם על שאלות נוספות על ידי יועץ מקצועי. לקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו 1700-705-005 או באמייל soragit@gmail.com
Copyright © 2019 soragit.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp