לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
מה ההבדל בין סורגית דגם קלאסיק לבין המתחרים שלה?
סורגית מודעת ליוקר המחיה בישראל ומקפידה למכור את מוצריה במחירים הנמוכים ביותר בשוק. כשלקוחות פוטנציאלים בוחנים את סורגית לעומת מוצרי המתחרים שלה הם לא תמיד מצליחים להבחין בהבדל בין המוצרים. עיקר ההבדל בין סורגית לבין מתחרותיה הוא באיכות והגימור התפסים המעגנים את רשת הסורגית לקיר החלון. בטבלה הבאה מצוינים בצורה מסודרת היתרונות של סורגית.

התכונה
המתחרים
סורגית
מה המשמעות?
קוטר הדיבל
6 מ"מ
8 מ"מ ומאושר על ידי מכון התקנים הישראלי
תוספת של 33% חוזק לעיגון הרשת הסורג לקיר.
שיטת עגינה
חד צדדית (עוגן בלבד)
כפולה (עוגן + תמך)
העוגן והתמך יחדיו מלפפים את מוט הסורגית מכל כיווניו ומעניקים לו הידוק מקסימלי.
קוטר עוגנים

עוגן 3 מ"מ

עוגן 5 מ"מ
לקוטר עוגנים של 5 מ"מ ישנם יתרונות משמעותיים ביחס לעוגנים של 3 מ"מ והם:
  1. עוגן של 5 מ"מ מאסיבי יותר וחזק יותר ב 66% מעוגן של 3 מ"מ.
  2. תהליך ההרכבה קל יותר בהרבה כשמדובר בעוגן של 5 מ"מ היות וישנו מרווחי גדול יותר בין האומים. מרווח זה מאפשר לסגור את הברגים עם מפתח גביע (בוקסה) או מפתח פתוח ביתר קלות.
מספר תפסים לסורגית ברוחב 120 ס"מ150 ס"מ
8
10
היקף עיגון לקיר סביב הרשת הגדול יותר ב 25% מזה של המתחרים.
דמויות קישוט לתלייה על הסורג. לא ניתן לרכוש ניתן לרכוש מראה אסתטי נעים יותר, במיוחד בחדר הילדים.
גילוון (ציפוי באבץ) לפני תהליך הריתוך לאחר תהליך הריתוך תהליך גילוון אשר מתבצע לאחר פעולת ריתוך הסורג מבטיח הגנה מלאה כנגד קורוזיה (חלודה) גם על האזורים בהם קיימים ריתוכים.
מגוון מוצרים לא ידוע דגם פרימיום במקרה שישנה בעיה טכנית בקיר להרכיב את סורגית דגם קלאסיק, קיימת האפשרות להתקין את דגם הפרימיום. דגם זה פותח כך שניתן להרכיבו בחלונות מורכבים במיוחד שבהם לא ניתן להרכיב טכנית את דגם הקלאסיק.
קניה בטוחה לאחר הרכבת הסורגים לא קיים קיים למשך 30 יום. במידה והלקוח אינו מרוצה מהסורגים לאחר הרכבתם הוא יכול להחזירם עד 30 יום לאחר מועד הרכישה.
מקום קבוע ואולם תצוגה לא ידוע רחוב גזית 3, אזה"ת סגולה, פתח תקווה העובדה שישנו מקום פיזי אשר ניתן להגיע אליו כדי לראות את המוצר בעיניים לפני שרוכשים אותו, מעניקה לך הלקוח תחושת ביטחון של עסק רציני שמכבד את עצמו ואותך. מה גם שבכל מקרה של בעיה חלילה יש כתובת שאליה ניתן להגיע. מה גם שניתן להגיע לסורגית עם מידות החלונות, לרכוש במקום ולקחת את הסורגים אתכם. כך ניתן בדרך לחסוך את דמי ההובלה


תיאור החלקים בקיט של סורגית

החלקים בקיט של סורגית (מימין) לעומת החלקים בקיט של המתחרים

לסיכום: סורגים של סורגית הינם סורגי הבטיחות המתקדמים והחזקים ביותר בישראל. בתכנון שיטת עיגון הסורג לקיר הושקעה מחשבתם הרבה של טובי מהנדסינו וזאת על מנת לספק לכם את הסורג החזק והאיכותי ביותר לבטיחות ילדים.

בעבר היה ניסיון לשיתוף פעולה בין סורגית לזו טף סורג. סורגית נמצאת במרכז הארץ ומשווקת לכל בית בישראל. טף סורג נמצאת בצפון. מוצריה של סורגית מובילים בשוק. סורגית מייצרת ומשווקת כיום שני סורגים של סורגים לעומת טף סורג שמייצרת סוג אחד בלבד.

Copyright © 2020 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%90%D7%A0%D7%97%D7%A0%D7%95%2D%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%9E%D7%AA%2D%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D/cp-10.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp