לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
 
הסיפור מאחורי הקמתה של חברת 'סורגית'

שלום לכולם,
שמי אביעד כהן, מהנדס אלקטרוניקה בן 45 מפתח תקווה, נשוי לרחל ואב לשני ילדים מקסימים שני וכפיר, הנני היזם והבעלים של חברת 'סורגית'. כשהגעתי לשלב בו החלטתי לצקת תוכן לעמוד "אודותינו" באתר של 'סורגית' , בחרתי לשתף אתכם בסיפור האמיתי....

בשנת 2002, עבדתי כמהנדס אלקטרוניקה צעיר באחת מחברות ההייטק הגדולות. בזמן הפסקת הצהרים, נתקלתי בכתבה על מקרה מזעזע בו ילד בן כשנתיים וחצי נפל מקומה 12 בבניין בפתח תקווה. המקרה זעזע אותי מאד, ולעת ערב בשובי הביתה, ביקשתי מאשתי שתבוא איתי לנחם את הוריו של הילד. אשתי רחל היססה ושאלה אותי אם אני מכיר מישהו ממשפחה זו, אמרתי לה שאני לא מכיר... אך אני מרגיש שאנחנו חייבים ללכת לנחם.

הגענו בשעת ערב מאוחרת לבית המשפחה, הדלת הייתה פתוחה למחצה. 'שמענו' שקט. בבית ישבו אבלים אימא ואבא צעירים, ילדה בת 9 ואחותה של האם. משפחת עולים חדשים מאחת ממדינות חבר העמים שלא היו להם קרובי משפחה בארץ.

זכור לי שישבנו איתם כל הלילה, ובעיקר עם האם – שרית שמה. נחמנו אותה והדמעות לא הפסיקו לזלוג - גם שלה וגם שלנו. למחרת השתתפנו בהלוויה, זו הייתה אחת ההלוויות הקשות בחיי. שמו של התינוק שנפל היה אבי בן אבו ז"ל (אם זיכרוני אינו מטעה אותי, שרית עיברתה את שמו ל "אבי בן אבי").

האירוע לא הרפה ממני ועורר בי מחשבות רבות. ניסיתי להבין מה היה מציל את התינוק מאותו אסון נוראי, והגעתי למסקנה שאילו היה מותקן סורג על החלון, כל הטרגדיה המיותרת הזאת הייתה נמנעת.
כשנכנסתי ל 'עובי הקורה', הבנתי שישנם מכשולים רבים להתקנת סורגי בטיחות לילדים, והגדולים מכולם הינם: הסרבול בהזמנה ובייצור, זמן ההמתנה ובמיוחד המחיר הגבוה!

תובנה זו גרמה לי לעזוב את עבודתי בהייטק.
החלטתי להקים מיזם אשר יהפוך את תהליך הסורגים לפשוט, קל ולמוצר הנמכר במחיר ששווה לכל כיס. פיתחתי מגוון רחב של סורגים לילדים, כלומר סורגים מודולריים אשר מתכווננים למידות החלונות וניתנים להרכבה עצמית בקלות. התכנון מלכתחילה היה כזה שתהליך הרכבת הסורג לחלון יהיה קל, בטיחותי וייעשה מתוך הבית.

את הסורגים לילדים שייצרתי בדקתי במכון מוסמך של הטכניון ווידיתי שהם עומדים בכל דרישות הבטיחות של התקן הישראלי ועומדים בעומסים הנקובים בתקן.

כיום, מאז שנת 2004 ועד עצם היום הזה, בכל פעם שאני עובר ליד בנין שעל חלונותיו מותקנים סורגי 'סורגית' אני חש סיפוק עצום בזכות העובדה שאני יודע שהילדים בבית זה בטוחים.

רבים מלקוחות סורגית אשר רכשו 'סורגית' מודים לי בחום רב. בעיקר זוגות צעירים, הורים לילדים קטנים אשר רכשו דירה חדשה, ולמרות ההוצאות הגבוהות הכרוכות במהלך כזה, יכלו להרשות לעצמם לקנות סורגי בטיחות לילדיהם ולהרגיש בטוחים מאחר והמחיר הגיוני ואפשרי (ראו במחירון האתר).

גם הורים אשר שוכרים דירה, ואינם מעוניינים להשקיע הון עתק בסורגים לחלונות בדירה שאינה שלהם, יכולים להרשות לעצמם להתקין את הסורגים של סורגית ובידיעה שהם ניתנים להעברה לדירה הבאה בה יגורו,מאחר ואינם מחלידים וניתנים להתאמה לכל חלון באשר הוא.
בנוסף, הסבתא והסבא שמרגישים בטוחים כאשר הנכדים/הנינים משחקים בבטחה בבתיהם.

החזון של סורגית הוא שבכל בית אשר נמצאים בו ילדים וקיימת בו סכנת נפילה חלילה מגובה, יותקנו המוצרים של סורגית. אמנם מדובר בחזון שאפתני במיוחד, יחד עם זאת, אם נצליח להגשים ולו חלק מחזון זה הרי שנתמלא בסיפוק על כך שבאמת הוספנו ערך אמיתי לסביבה.

לגבי שרית, לצערי מעולם לא פגשתי אותה יותר.... כן, חיפשתי אותה כמה שנים מאוחר יותר, אך נראה כי המשפחה עזבה את הדירה ואולי גם את הארץ.

אני מאחל לכול ההורים/הסבים והסבתות לגדל את ילדיהם/נכדיהם/ניניהם בבטיחות ובנחת.

שלכם ולשירותכם,
אביעד כהן – יזם ובעלים
חברת סורגית® - הסורגים המובילים לבטיחות ילדים.

Copyright © 2024 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A8%2D%D7%9E%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99%2D%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%AA/cc-32-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
פא"י צדנלב"ש חת"ך רח"ל