לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
 

סורגים לבטיחות ילדים - כבר לא הוצאה כבדה

אם ניסיתם בעבר להזמין סורגים לחלונות למען בטיחות ילדיכם, נוכחתם ודאי לדעת שמדובר בתהליך ארוך ומסורבל שבסופו נאלצתם לפתוח את הארנק ולהיכנס להוצאה כספית כבדה. סורגים ייעודיים לבטיחות ילדים, יחסכו לכם את כל כאב הראש הזה ויחסכו לכם הון עתק.

לאלו מאיתנו אשר ישנם ילדים קטנים בבית, בטיחות הילדים היא הדבר הראשון בחשיבותו.
אם ניסיתם בעבר להזמין סורגים לחלונות, נוכחתם לדעת שמדובר בתהליך לא פשוט בכלל.

סורגים לבטיחות ילדים - חובה בכל בית
לפי הפרסומים של ארגון "בטרם", מדי שנה נופלים מחלונות עשרות ילדים ברחבי הארץ. בחלק מהמקרים תאונות אלו נגמרות בפציעות קשות ובחלק אחר חלילה אף יותר מזה. לכל הורה אחראי צריך לדפוק הלב חזק מאד כאשר הוא מדמיין את ילדו מטפס על כיסא בסמוך לחלון. לכן, התקנת סורגים לבטיחות ילדים בחלונות הבית היא לא שאלה שצריך לשאול בכלל.

הסכנה ממנה כל הורה אחראי חייב לחשוש

התהליך הארוך והמסורבל הכרוך בהזמנת סורגים לחלונות
ראשית כל יש להתקשר למסגר או לאחת מחברות הסורגים ולתאם פגישת הגעה של נציג על מנת שיכול למדוד את מידות החלונות ולהכין הצעת מחיר. הדבר מן הסתם דורש מכם להיות בבית ולפעמים זה בא גם על חשבון שעות העבודה שלכם.
בחלק לא מבוטל מן המקרים, בעיקר כאשר מדובר בעסקה קטנה (חלון אחד עד שלושה חלונות), העסקה לא ממש משתלמת למסגר ולכן בעלי המקצוע נוטים להתחמק מלהגיע.
כאשר כבר מגיע נציג הביתה ומודד מידות החלונות, הוא מכין הצעת מחיר במקום. לרוב הצעת המחיר תהיה גבוה כדי שתאפשר לנציג לנהל משא ומתן ולהשאיר לו מרחב תמרון.
הכנת הצעת מחיר במקום, יוצרת באופן טבעי מצב מעט מלחיץ, מצב שבו לא נעים להשיב ריקם את פניו של הנציג אשר כבר טרח והגיע עד אלינו. בסופו של דבר, לאחר משא ומתן קצר או ארוך, אנו חותמים על ההזמנה בתקווה שהמחיר הוגן וממתינים לפגישה הבאה עם המתקין.
תהליך הכנת הסורגים אורך לרוב בין שבועיים לשלושה שבועות, המתנה זו מורטת עצבים בעיקר אם כבר נכנסנו לבית ואנו חוששים לבטיחותם של ילדינו. כאשר סוף כל סוף מגיעה הבשורה המשמחת והסורגים מוכנים, יקבע מולנו המתקין מועד להתקנתם, בדרך כלל בבוקר או בשעות הצהריים, דבר אשר מאלץ אתכם (שוב) להפסיד שעות עבודה יקרות על חשבוננו. וכך בסוף התהליך, נוצר מצב אשר בו הפסדתם שעות עבודה, שילמתם הון עתק והרווחתם בדרך כאב ראש.

חלופה מצוינת – סורג חזק בעל מראה עדין במחיר פנטסטי ובאספקה מידית
אם כן, נשאלת השאלה איך אפשר להימנע מכל התהליך המסורבל הזה?
מי שחיפש סורגים למטרת בטיחות ילדים, לרוב מצא שכיום התפישה המודרנית היא סורגים שייעודם הוא בעיקר למנוע נפילות של ילדים מחלונות. היות ומדובר במוצר מדף מודולרי המתכוונן למידות החלונות, הרי שיש להם יתרונות אדירים:
  • מראה עדין - שילוב של סורג חזק מאד העשוי פלדה ומראה אסתטי ועדין שאינו מסתיר את הנוף
  • אין צורך להמתין לבעל מקצוע ולבזבז ימי עבודה - ניתן להרכבה עצמית בקלות, הסורג חזק ובטיחותי מאד לאחר ההרכבה. הסורג מגיע עם כל החלקים והוראות הרכבה מפורטות (קיימת אפשרות גם לשירות הרכבה מקצועי בתשלום נוסף).
  • אספקה מידית – איסוף עצמי ממחסני החברה או משלוחים עד דלת הבית בכל רחבי הארץ.
  • אינו דורש תחזוקה - מגולוון וצבוע בתנור ולכן אינו מחליד או דורש תחזוקה
  • מתאים מאד לשוכרי דירות - ניתן להעברה מדירה לדירה ולכן מתאים לשוכרי דירות
  • מחיר פנטסטי (מבצע לזמן מוגבל) - רק כ 160 שקלים לחלון סטנדרטי (רוחב 100 ס"מ X גובה 120 ס"מ).
חברת סורגית® הינה החברה המובילה בישראל לייצור ושיווק סורגים לבטיחות ילדים בהרכבה על החלון.
מאז הקמתה בשנת 2004 ועד היום הספיקה סורגית לספק עשרות אלפי סורגים ברחבי הארץ ולהעניק להורים המודאגים את השקט נפשי הדרוש להם בגידול ילדיהם.
הורים יקרים, בטיחות ילדים היא לא משחק ילדים. התקינו עוד היום סורגים לבטיחות ילדיכם.

לקבלת הצעת מחיר לסורגים לבטיחות ילדיכם היקרים לכם יותר מכל נא ללחוץ כאן.

Copyright © 2024 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%9B%D7%99%D7%A6%D7%93%2D%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%99%D7%9F%2D%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%9D%2D%D7%9C%D7%91%D7%98%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA%2D%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D%2D%D7%9E%D7%91%D7%9C%D7%99%2D%D7%9C%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A2%2D%D7%91%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%94/cc-36-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
פא"י צדנלב"ש חת"ך רח"ל