לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
 

הקדמה
אנו בסורגית מקפידים מאד על כללי סחר הוגנים ולכן במדיניות ביטול עסקאות והחזרת מוצרים אנו נוהגים בתאם לכללים אותם מתווה המועצה הישראלית לצרכנות.

מדיניות החזרת מוצרים
המוצר יוחזר חדש, ועד 14 יום מתאריך הקניה ובאריזתו המקורית וזאת בצירוף חשבונית הקנייה.
ההחזר לא יהיה מלא והלקוח יישא בדמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר.
בהחזרת מוצר שנרכש באמצעות כרטיס אשראי- תגבה עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה וזאת עד לגובה 2.5% מסכום המוצר בזמן הרכישה.
החזרת המשלוח תיעשה באופן עצמאי על ידי הלקוח , לחברת סורגית אין שירות של משלוחים חזור אליה.
הערה חשובה: מדיניות זו אינה חלה על מוצרים אשר מיוצרים בהזמנה אישית ללקוח לפי מידות כגון סורגים שקופים. במקרה של סורגים שקופים אין אפשרות להחזיר את המוצר.

משלוחים
משלוחים – סורגית משתמשת בשירות חברת משלוחים קבלנית כשירות ללקוח, כל נושא תאום מסירת המשלוח הוא בין הלקוח לבין חברת השילוח וסורגית אינה צד בעניין. לקוח אשר אינו מצליח לתאם מול חברת השליחויות את מועד מסירת המשלוח לביתו יוכל לאסוף את הזמנתו ממחסן חברת השילוח הקרוב לעיר מגוריו. בכל מקרה של ביטול עסקה לא יוחזרו דמי המשלוח. במקרה של משלוח אשר חזר לחברה עקב סירובו של הלקוח לקבלו, יישא הלקוח בעלות המשלוח חזור.
אופן החזרת התמורה
אופן החזרת התמורה ללקוח תהייה בהתאם לאמצעי התשלום ברכישת המוצר ובניכויי דמיי הביטול.
החזרת התמורה ובניכויי דמיי הביטול, תיעשה בסמוך למועד ביטול העסקה ובכפוף להחזרת המוצר,כאמור לעיל, ולא יאוחר 14 ימיי עסקים.
באם נעשה התשלום במזומן או בשיק, השבת התמורה ובניכויי דמיי הביטול, תיעשה במזומן או בשיק תוך חמישה ימיי עסקים ממועד ביטול העסקה.
היה ובוצע התשלום בשיק-תוחזר התמורה ובניכויי דמיי ביטול,רק לאחר שנפרע השיק במלואו. ואז דמיי הביטול ישולמו ע"י הלקוח במזומן או בכרטיס אשראי במועד החזרת התמורה ללקוח.
היה ובוצע התשלום בכרטיס אשראי-יבוטל החיוב ע"י החברה וזאת ע"י הודעת החברה לחברת כרטיס האשראי של הלקוח על ביטול העסקה ובניכויי דמיי הביטול.
מדיניות החלפת מוצרים
מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה וזאת רק כאשר המוצר יוחזר כחדש ובתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש ובצירוף אישור החלפה ו/או חשבונית הקנייה.

אמצעי תשלום
אין כפל מבצעים והנחות.התשלום יעשה באמצעות מזומן או כרטיס אשראי ובשיקים לפי שיקול דעת החברה.

שמירת זכויות
החברה שומרת לעצמה את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון החזרת ו/או החלפת המוצרים בכל עת שתמצא לנכון. מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים זו נוסחה בלשון זכר מטעמיי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.
Copyright © 2024 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA%2D%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9C%2D%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%90%D7%95%D7%AA/cc-33-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
פא"י צדנלב"ש חת"ך רח"ל