לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
 

מידע טכני אודות סורגית מדגם קלאסיק

חומרי הגלם - ממה עשויה סורגית?

סורגית מדגם קלאסיק עשויה מרשת ברזל בקוטר 4.5 מ"מ. רשת הברזל מרותכת בריתוכים חזקים מאד בצורת שתי וערב.

הברזל ממנו עשויה רשת הסורג מצופה בשכבת אבץ (גילוון) להגנה בפניה קורוזיה. כמו כן, רשת הסורג צבועה בצביעה איכותית (צבע אבקה הנדבק בשיטה האלקטרוסטטית לברזל ומיובש בתנור). הצבע חזק מאד ולא מתקלף לאורך זמן רב. למעשה, שיטת צביעה זו היא השיטה האיכותית ביותר הקיימת כיום לצביעת מתכות.

מידות הסורגים - לאיזה גודל חלונות מתאימה סורגית?

  • רוחב: 60 - 180 ס"מ במרווחים של 10 ס"מ (80, 90, 100 ... 180 ס"מ). גובה: 119 ס"מ, גובה אחיד לכל הסורגים.
  • מחירה של סורגית כולל ערכת הרכבה של 8 - 10 תפסים (לסורגית קטנה/בינונית).
  • סורגיות במידה של 160 - 180 ס"מ מגיעות עם ערכת הרכבה של 12 תפסים.
  • למחיר ההזמנה יש להוסיף דמי אריזה טיפול ומשלוח (ניתן לחסוך את מחיר האריזה הטיפול והמשלוח ע"י איסוף עצמי ממחסני החברה).
  • גובהה של סורגית הוא 119 ס"מ ולכן מתאימה היא לחלון שגובהו עד 129 ס"מ. במקרה של חלון גבוה יותר מ 129 ס"מ ניתן לרכוש ערכת הגבהה לסורגית.
  • במקרה של חלון אשר רוחבו עולה על 180 ס"מ, ניתן לשרשר יחדיו מספר סורגיות.

גובהה של סורגית הוא 119 ס"מ ולכן מתאימה היא לחלון שגובהו עד 129 ס"מ. במקרה של חלון גבוה יותר מ 129 ס"מ ניתן לרכוש ערכת הגבהה לסורגית. כמו כן, במקרה של חלון אשר רוחבו עולה על 180 ס"מ, ניתן לשרשר יחדיו מספר סורגיות.

הערות כלליות

למחיר ההזמנה יש להוסיף דמי אריזה טיפול ומשלוח. ניתן לחסוך את מחיר האריזה הטיפול והמשלוח ע"י איסוף עצמי ממחסני החברה.

סורגית מדגם קלאסיק מהווה שילוב גאוני של סורג אסתטי אשר אינו מורגש על החלון ובו זמנית חזק מאד ובטיחותי ביותר.

כיצד מורכבת הסורגית על החלון?

התמונות הבאות ממחישות כיצד נראית סורגית למתבונן מחוץ לבית ומתוכו. מהתמונות ניתן להבין שסורגית מורכבת על הקיר החיצוני ומעוגנת למשקוף החלון באמצעות תפסים. סורגית מכסה את כל פתחו של החלון מבחוץ ולכן חייבת להיות מעט גדולה יותר מן השוליים החיצוניים של החלון. סורגית אינה נכנסת בתוך המסגרת של החלון. כל אחד מהתפסים נע על גבי מוט הסורג עד למשקוף החלון לצורך עיגונו. התפס של סורגית מחובר למשקוף הפנימי של הקיר באמצעות תפסים, דיבלים וברגים אשר מסופקים עם ערכת ההרכבה של סורגית. הרכבתה של סורגית היא עצמית ונעשית בקלות רבה ובמהירות בעזרת כלים הנפוצים כמעט בכל בית.

התמונה מעל ממחישה את השיטה אשר בה הסורג מורכב על חלקו החצוני של הקיר, הסורג אינו נכנס בתוך הנישה של החלון אלא קצת מעט גדול ממנו. התפס (כמו זה אשר בתמונה מעל) מחליק על גבי מוט הסורג עד אשר הוא מגיע לדופן קיר החלון, אליו הוא מקובע באמצעות דיבל ובורג.

יתרונות - סורגית סורג מנצח!

 • חזק מאד - מתאים לבטיחות ילדים. גם ילד נשען או קופץ על הסורג, אין חשש. הסורג חזק מאד ומבדיקות שנערכו במעבדה עומד בעומס של 180 ק"ג. סורג זה מעניק לכם כהורים שקט נפשי. סורגית מדגם קלאסיק מומלצת כפתרון בטיחות נגד נפילה מהחלון באתר של "ארגון בטרם לבטיחות ילדים".
 • מראה עדין אשר אינו מפריע לראות את הנוף - מעולה למי שלא אוהב לראות סורגים מול העיניים.
 • מגולוון וצבוע בצביעה איכותית ביותר - לא מחליד לאורך זמן ולכן אין צורך לצבוע אותו מדי שנה
 • מחיר שווה לכל כיס - כ 190 ש"ח לחלון סטנדרטי (120 ס"מ * 120 ס"מ). לא נכנסים להוצאות מעיקות.
 • תהליך פשוט ומהיר - תהליך ההזמנה מהיר והוא נעשה ממלאי קיים במחסני החברה או בתוך כ 3 - 4 ימים באמצעות שליח עד הבית. פשוט מודדים את מידות החלונות ומזמינים באמצעות האתר או הטלפון. כלומר, אין צורך להמתין שבועות ארוכים לסורגים.
 • הרכבה עצמית קלה, בטיחותית ופשוטה - מרכיבים בזמנכם הפנוי. תהליך ההרכבה נעשה מתוך הבית בעזרת מקדחה ביתית פשוטה. הסורגית מגיעה עם קיט הרכבה הכולל את כל החלקים הדרושים (ברגים ודיבלים). אין צורך לקנות שום חלק נוסף. לערכת ההרכבה מצורפים הוראות התקנה מפורטות וכמו כן ניתן להיעזר במצגת הקיימת באתר זה. בכל מקרה בו יש שאלה ניתן להיעזר בצוות הטכני שלנו בטלפון 1700-705-005. על מנת לקבל פרטים אדות שירות הרכבה בתשלום נוסף בחלק מאזורי הארץ ניתן לשאול את נציגי המכירות שלנו.

סיכום

סורגית מדגם קלאסיק היא סורג בטיחות חזק מאד, בעל מראה עדין שמאפשר להמשיך ליהנות מהנוף ומחירה שווה לכל כיס.

 

Copyright © 2024 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2%2D%D7%98%D7%9B%D7%A0%D7%99%2D%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%9D%2D%D7%A7%D7%9C%D7%90%D7%A1%D7%99%D7%A7/cc-8-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
פא"י צדנלב"ש חת"ך רח"ל