לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים

אמא יקרה,

אני רוצה לספר לך מקרה אמיתי שקרה לידידה טובה שלי לפני כשנתיים. כבר עתה אני יכול להרגיע אותך שמקרה זה הסתיים ברוך השם בנס. לפני שאתחיל בסיפור להלן רקע קצר.

טלי, בעלה רועי ועידו הקטן נכנסו לדירה החדשה רק לפני כחודשיים. הבניין הוא בניין חדש ומרשים ודירתם נמצאת בקומה ה 12. טלי ידעה שחייבים להתקין סורגים לבטיחות ילדים על החלונות.

כמו כל אם אחראית היא התקשרה לחברות הסורגים השונות ואספה הצעות מחיר. טלי מצאה שמחיר סורגים לדירה ממוצעת הוא כ 3500 ₪ לארבעת החלונות בחדרי הילדים וההורים. ההוצאה נראתה לה כבדה מאד ובעיתוי ממש בעייתי. כל זוג שנכנס לדירה חדשה חווה את גל ההוצאות המטורפות שכרוך במעבר לדירה חדשה.

טלי ורועי החליטו לדחות את הנושא התקנת סורגים על החלון והסתפקו בכך שבינתיים יקפידו על כך שהחלונות יהיו סגורים.

באותו היום בו אירע המקרה טלי חזרה מוקדם מהעבודה על מנת להכין ארוחת צהריים לעידו הקטן.

בזמן היותה במטבח מכינה ארוחת צהריים, עידו שיחק בחדרו במכונית החדשה שקנה לו רועי.

טלי הרגישה בשקט מוזר, שקט כזה אשר מפעיל את החוש השישי אצל כל אם אחראית. השקט הזה הציק לה מאד. לפתע, בבת אחת היא זרקה מידיה הכל ורצה אחוזה אמוק לחדר של עידו הקטן. את המחזה שראתה באותו הרגע היא לא תשכח לעולם.

עידו, יושב על החלון בקומה ה 12 כשרגל אחת בתוך החדש ורגל שניה מחוץ לבניין. המיטה הייתה צמודה לחלון ואפשרה לעידו להגיע לחלון ולטפס עליו. באותה השנייה טלי לא ידעה מה לעשות אך היה ברור לה שאסור לה לאבד את העשתונות.

עשרים אלף מחשבות עברו בראשה באותה שניה מחרידה.

מה עושים במקרה כזה? הרי אם תצרח עלול עידו להיבהל חלילה ולאבד שיווי משקל ואילו אם תתמהמה היא עלולה לאחר את המועד שבו ניתן להציל את עידו. בשקט ובנחישות קפצה כפנתר ואחזה מיד ברגלו של רועי ברגע האחרון.

אבן נגולה מעל ליבה כשהצליחה לאחוז ברגלו של עידו. מיד חיבקה אותו חזק והורידה אותו מן החלון. לרגע נאלמה דום ואז לפתע, לאחר שעיכלה את גודל הנס פרצה בבכי משחרר של שמחה. נס גדול קרה לה ולעידו באותו היום.

עתה כבר היה ברור לטלי שהיא לא הולכת לסמוך יותר על ניסים ושהיא חייבת להתקין סורגים לחלונות. טלי עדיין ידעה שלא תעמוד בהוצאה כספית זו. היא החליטה בכל זאת לנסות ולחפש בגוגל סורגים.

לפתע צדה את עיניה מודעה של חברת סורגית® הנושאת את הכותרת "סורגים לבטיחות ילדים".

המודעה סקרנה את טלי והיא מיד הקליקה עליה.

אז, גילתה להפתעתה שישנם סורגים המיועדים בעיקר לבטיחות ילדים ופחות נגד פריצות.

בקריאה די מהירה באתר הבית של חברת סורגית, הספיקה טלי להבין שמדובר ב:

  • סורגים אוניברסליים המתאימים לכל גודל של חלון,
  • עשויים פלדה וחזקים מאד שנבדקו בטכניון ועומדים בכל דרישות הבטיחות של התקן הישראלי לסורגים
  • ניתנים להרכבה עצמית בקלות – תהליך ההרכבה מתבצע מתוך הבית בעזרת כלים פשוטים
  • המחיר מאד נוח, רק כ 199 ₪ לחלון סטנדרטי.

אחת התכונות שמצאו חן מאד אצל טלי בסורגים הללו היא המראה העדין שלהם. היות ולא מדובר בסורגים שהייעוד שלהם הוא נגד פורצים הם לא חייבים להיות עבים. כך עדיין יכולה טלי להמשיך וליהנות מהנוף המדהים הנשקף מהחלון בדירתה. עוד יתרון אדיר של סורגית – סורגים לילדים הוא שכאשר הילדים יגדלו ניתן להסיר את הסורגים מבלי להותיר כמעט סימנים על החלון.

בינגו, זה בדיוק מה שהיא חיפשה. לאחר שמדדה את מידות החלון בדיוק כפי שמתואר באתר הבית של סורגית ועיינה במחירון החברה, התקשרה טלי לחברה והזמינה את הסורגים המתאימים לחלונות שלה. נציג המכירות אמר לה שיש לה אפשרות להגיע ולקחת את הסורגים ממחסני החברה בפתח תקווה עוד באותו היום או לחלופין להזמין משלוח עד לפתח הבית. כמו כן, נציג המכירות היה אדיב מאד אמר לה שבמידה ואין לרועי את הפנאי הדרוש להרכיב את הסורגים, יש לה אפשרות להזמין שירות הובלה והרכבה על ידי מתקין שמספר הטלפון שלו יימסר לה.

טלי החליטה להזמין את הסורגים והחליטה ביחד עם רועי בעלה שהם ירכיבו את הסורגים בעצמם. פרוט לכך, לקחה בחשבון שבכל מקרה תמיד היא יכולה להזמין את שירות ההרכבה מהחברה.

לאחר כיומיים התקשר שליח מטעם החברה על מנת לוודא שטלי בבית וזאת על מנת למסור לה את החבילה.

כשרועי הגיע מהעבודה, הוא פתח את החבילה, הוציא את הסורגים, קרא היטב את הוראות ההרכבה והרכיב את הסורגים ללא שום בעיה בעזרת כלי עבודה המצויים כמעט בכל ארגז ביתי. הפטנט הגאוני של סורגים לילדים הוא שלא זו בלבד שהם מתאימים לכל חלון, ההרכבה עצמה היא בטיחותית כך שאין צורך להוציא את הראש או הידיים מהחלון בתהליך ההרכבה. הרכבתו של כל סורג ארכה כחצי שעה ולאחר כשעתיים וחצי (עם הפסקת קפה באמצע) היו כל הסורגים מורכבים חזק על החלונות.

בסופו של דבר, טלי ורועי חסכו כ 2500 ₪ והרוויחו את השקט הנפשי שלהם כמו אלפי הורים רבים מרוצים ברחבי הארץ שרכשו והתקינו סורגית - סורגים לילדים, על החלונות.

אם גם אתה סבורה שאסור לסמוך על ניסים, מלאי את טופס יצירת הקשר בצד ימין או התקשרי 1700-705-005 והזמיני עוד היום סורגית לבטיחות ילדים. טלפון אחד קטן וקנית לעצמך שקט נפשי.

 

Copyright © 2020 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%9D%2D%D7%9C%D7%91%D7%98%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA%2D%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D/cp-64.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp