לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
?האם בטיחות ילדיך קודמת לכל
האם גם לך נמאס שהלב דופק כשהילדים מתקרבים לחלון?

האם אתה לא מעוניין להוציא הרבה מאד כסף על סורגים לילדים?

יש לנו פתרון מעולה בדיוק בשבילך!
סורגית - סורגים לילדים במחיר פנטסטי
1700-705-005

*הרכבה עצמית קלה - ניתן להזמין שירות הרכבה בתשלום

דגם קלאסיק של סורגית הוא סורג איכותי מפלדה, חזק מאד ובעל מראה עדין ויפה. דגם זה של סורגים לילדים נבדק על ידי מהנדסי הטכניון ונמצא עומד בכל דרישות הבטיחות של התקן הישראלי לסורגים. המראה העדין של סורגית דגם קלאסיק מאפשר לך ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון והמחיר ... פשוט נהדר. שים לב למחירים:

חלון קטן - החל מ 99 ש"ח
חלון בינוני - כ 199 ש"ח
חלון גדול - כ 299 ש"ח

בוא ונבחן שוב את מגוון היתרונות של סורגים לילדים של סורגית על פני סורגים רגילים:
  • סורג חזק מאד העשוי פלדה.
  • עדין למראה, אינו משנה את חזות הבניין - ועד הבית לא יבוא בטענות. המראה העדין של הסורג מאפשר לך להמשיך ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון.
  • אישורי בדיקה - הסורג נבדק ע"י מומחי הטכניון ונמצא מחזיק 180 ק"ג ולכן גם אם ילד מטפס או נשען עליו או בועט בו הוא חזק מאד.
  • לא מחליד - מגולוון וצבוע בצבע אפוקסי מסוג אבקה המיובש בתנור (צבע העמיד בשמש וגשם לאורך זמן רב(. לכן, אין צורך לצבוע אותו אחרי כל עונת גשמים.
  • אוניברסלי ומתאים לרוב סוגי החלונות - התפסים נעים על גבי הסורג ומתאימים עצמם לגודלו של החלון. לכן, אפשרי לקנות במקום ולהרכיב עוד באותו היום את הסורגים על החלון.
  • סורגים לילדים מדגם קלאסיק של סורגית היא מוצר ותיק המיוצר ומשווק ע"י סורגית כבר משנת 2004 ועד היום הורים רבים נהנים מהשקט הנפשי שהוא מעניק להן.​ מוצר זה הינו בעל מוניטין רבים ואתה יכול להיות סמוך ובטוח שהרבה מאד הורים מרוצים נהנים ממנו עד היום לאורך שנים.
  • מתאים לשוכרי דירות היות וניתן לנייד את הסורג מדירה לדירה מבלי להותיר כמעט סימנים על החלון. בתור שוכר דירה ההשקעה שלך אינה הולכת לאיבוד היות ואתה לוקח את הסורגים איתך לדירה הבאה. בתור משכיר הדירה תוכל לפרק אותם ולהרכיב אותם הכל בהתאם לרצונו של הדייר הבא.
  • הרכבה קלה ובטיחותית - לא צריך להוציא את הראש או הידיים מהחלון בעת ההרכבה. הסורג הינו חיצוני לחלון ומעוגן למסגרת הפנימית של החלון באמצעות תפסים המחוברים על ידי ברגים ודיבלים. הסורג מסופק עם הוראות הרכבה מפורטות וכל החלקים הנדרשים. הכלים הדרושים להרכבתו פשוטים (מקדחה, מברגה, פטיש וטוש לסימון החורים).


מראה אסטתי

עשוי פלדה וחזק מאד

בטן קטנה בתחתית הסורגית
מאפשרת שילוב אדניות קטנות בחלון

הסורג מכסה את החלון מבחוץ והתפסים הם מורכבים
בדופן הפנימי של החלון.

להלן סרטון המסביר בקצרה מהם סורגים לילדים של סורגית מדגם קלאסיקהסורג מתאים לרוב סורגי החלונות היות והתאמת הסורג לחלון מתבצעת באמצעות תפס המחליק על גבי הסורג עד שהוא מגיע לדופן הפנימי של החלון. הרכבת התפס נעשית על גבי המסגרת הפנימית של החלון באמצעות ברגים ודיבלים. הסורג מסופק עם קיט הכולל את כל האביזרים וכן הוראות הרכבה מפורטות.

מה צריך לעשות על מנת לקבל הצעת מחיר?
על מנת לקבל הצעת מחיר, יש למדוד את מידות החלונות. יש למדוד את המסגרת החיצונית של החלון (רוחב וגובה מקיר לקיר אחורי התריס) ולהתקשר אלינו.
למען בטיחות ילדיך התקשר עכשיו
1700-705-005 או 03-5249333
והזמן סורגית עוד היום למען בטיחות ילדיך ולמען השקט הנפשי שלך.


אל תשתהה אפילו לא לרגע אחד.
בטיחות ילדיך קודמת לכל.
הזמן עוד היום סורגים לילדים של סורגית!


ניתן לרכוש אצלנו דמויות דקורטיביות לקישוט הניתנות לתלייה על הסורג.

סורגית - סורגים לבטיחות ילדים
ניתן להגיע עצמאית עם מידות החלונות ולרכוש במקום.

אולם תצוגה:
רחוב גזית 3 אזור התעשייה סגולה, פתח תקווה.
יש לתאם את מועד ההגעה מראש בטלפון
1700-705-005
Copyright © 2021 soragit.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
פא"י חת"כ רח"ל