לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1700-705-005לחץ לחיוג
ביקורות של לקוחות אודות סורגים


טלפונים ליצירת קשר
מבצע סורג לבטיחות ילדים
 
תמונות סורגים לבית - הרכבה עצמית קלה ופשוטה

לצפייה בתמונות של סורגית מדגם פרימיום דרך אתר Pinterest יש להקיש כאן.

סורגית מדגם פרימיום היא הסורג החדשני והמתקדם ביותר בישראל שנועד למנוע נפילה של ילדים מהחלון.
  1. סורג אוניבסלי יפהפה המתאים ומתכוונן לכל גודל של חלון להרכבה עצמית.
  2. ניתן להרכבה במגוון צורות הן בצורה אנכית והן בצורה אופקית.
  3. ניתן לנייד אותו מדירה לדירה ואינו מותיר סימנים על החלון לאחר הפירוק - מתאים מאד לשוכרי דירות.
  4. עשוי אלומיניום ומצופה בציפוי מיוחד וללא ריתוכים - לא מחליד לאורך שנים רבות.
  5. חזק מאד וקל מאד להרכבה עצמית מתוך הבית בעזרת מקדחה ביתית פשוטה.
  6. מגיע עם כל קיט החלקים והברגים הדרושים להרכבתו.
  7. ועכשיו במחיר פנטסטי של כ 380 ש"ח לחלון סטנדרטי (110 ס"מ רוחב * 120 ס"מ גובה).
  8. סורג הבטיחות לילדים היחיד בישראל שניתן גם לשדרגו לסורג שניתן להסירו בזריזות מהחלון בשעת חירום (שריפה חלילה) במידה ומחזיקים מברגה ביתית פשוטה בקרבת מקום. די שאדם מבוגר מפרק בזריזות 2 ברגים על מנת להסיר את הסורג בשעת חירום לצורך מילוט.
סורגית דגם פרימיום
סורג איכותי ביותר העשוי אלומיניום ואינו מחליד לאורך שנים רבות מאד. ניתן להרכבה עצמית קלה הן אופקית והן אנכית. 10 שנות אחריות.
רק כ 380 ש"ח לחלון סטנדרטי.

סורגית דגם פרימיום - ישר - הרכבה אופקית
אוניברסלי ומתאים לכל חלון - סורג אוניברסלי המתכוונן ונפתח בצורה טלסקופית לגודלו של החלון. הסורג ניתן להרכבה הן בצורה אופקית והן בצורה אנכית המאפשרת להשתלב עם מראה התריסים. הרכבתו עצמית קלה ופשוטה ונעשית אמצעות 4 ברגים המחוברים לדופן הפנימי של החלון.
סורגית דגם פרימיום - ישר- הרכבה אנכית
אינו מחליד - הסורג עשוי אלומיניום, חומר שאינו מחליד ואף מצופה בשכבת ציפוי מיוחדת לגנה מושלמת על גוון הצבע. הסורג מגיע בגוון טבעי (אפור מטאלי). ניתן לתלות עליו אדנית נוי ו/או לשלב דמויות פרפרים/ציפורים אשר ניתן לרכוש אצלנו.
סורגית דגם פרימיום - בטן
גודל בטן אופטימלי המתאים לבטיחות ילדים - הסורג כולל בליטה תחתונה (בטן) המאפשרת לשלב אדנית נוי המעניקה את התחושה שהסורג רחוק מהחלון. גודלה של הבטן הוא כ 12 ס"מ והיא תוכננה להשיג שתי מטרות בו זמנית והן שמצד אחד ניתן לשלב אדנית על הסורג ומצד שני ילד לא יוכל לשבת עליה.
סורגית דגם פרימיום - בטן
10 שנות אחריות - אחריות - חברתנו מעניקה על סורגית מדגם פרימיום 10 שנות אחריות כנגד חלודה!
גם במקומות בהם יש לחות גבוה או אפילו מליחות גבוה (כמו למשל ליד הים) הסורג אינו מחליד לאורך השנים מכיוון שהוא עשוי אלומיניום ולא ברזל וכן מצופה בשכבת הגנה המתבצעת בתהליך אלקטרוכימי. שכבה זו חזקה ועמידה הרבה יותר מכל צביעה הכי איכותית הקיימת כיום.
סורגית דגם פרימיום - בטן
אין שום סיכון בקנייה - העובדה שהסורג הינו מוצר מדף אוניברסלי מאפשרת לנו להתחייב ללקוחותינו להחזר כספי מלא במידה והם מעוניינים לבטל את הקניה וכל זאת ללא הגבלת זמן כל עוד לא הרכיבו את הסורגים. גם אם הלקוח הרכיב את הסורגים ובכל זאת אינו מרוצה, הוא יכול לפרק אותם מהחלון ולהחזירם עד 30 ימים מיום הקניה. היות ואנו בטוחים באיכות הסורגים וסמוכים ובטוחים שתהיו מרוצים, אין בלבנו שום חשש להציע ללקוחותינו הצעה פנטסטית שכזו.
Copyright © 2024 soragit.co.il. All rights reserved.

https://www.soragit.co.il/%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA%2D%D7%93%D7%92%D7%9D%2D%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%9D/cc-14-0.htm

אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפוןמצא אותנו ב- Wazeמצא אותנו ב- Wazeפנה אלינו ב- WhatsAppפנה אלינו ב- WhatsApp
פא"י צדנלב"ש חת"ך רח"ל