סורגית באנקר

סורגית מאסיבי, חזק מאד, עשוי פלדה מגולוונת, צבוע בתנור ואינו דורש תחזוקה.
מהווה אתגר רציני לפורצים הרוצים להיכנס הביתה. מודולרי ומתכוונן למידת החלון, באספקה מידית. רק כ 480 שקלים לחלון סטנדרטי.
סורגית מדגם באנקר מותקנת על מבנה של קראוון.  לצורך כך השתמשנו באמצעי עיגון מתאימים המיועדים לחומר ממנו עשוי הקרוואן סורגית מדגם באנקר מותקנת על חלון בקומה השניה של בית פרטי על מנת למנוע גישה של פורצים סורגית מדגם באנקר מותקנת על חלון בקומה השניה של בית פרטי על מנת למנוע גישה של פורצים סורגית מדגם באנקר מותקנת על חלון בדירה בקומת קרקע. הסורגית נצבעה בצבע ייחודי  לבקשת הלקוח.
סורגית מדגם באנקר, סורג פלדה חזק המיועד להרתיע פורצים. סורג מודולרי הניתן להרכבה עצמית ובאספקה מידית. סורגית מדגם באנקר מותקנת על חלון גבוה במיוחד. הסורג נפתח עד לגובה של 180 ס"מ. סורגית מדגם באנקר ניתנת להרכבה גם על הקיר החיצוני כמו במקרה זה. סורג מודולרי, המתכוונן למידת החלון ובאספקה מידית. סורגית מדגם באנקר - התקנה על הקיר החיצוני של החלון.
סורגית מדגם באנקר - השוואה של החלון ללא סורגית ועם סורגית. סורגית מדגם באנקר מהווה אתגר גדול לפורצים מזדמנים אשר יעדיפו להמשיך ליעד הבא. סורגית מדגם באנקר מותקנת בתוך הנישה של החלון. ניתן בתמונה לראות כיצד אפשר לשרשר שתי סורגיות ומעלה. סורגית מדגם באנקר ניתן להזמין בגוון לפי בחירה בהתאם למניפת הצבעים RAL. כמו כן ניתן לבחור פרפרים לקישוט בשלל צבעים.
סורגית מדגם באנקר - התקנה רוחבית סורגית מדגם באנקר - התקנה אנכית סורגית מדגם באנקר - התקנה רוחבית על קיר חיצוני סורגית מדגם באנקר - התקנה רוחבית על קיר חיצוני
סורגית מדגם באנקר - התקנה רוחבית על קיר חיצוני. ניתן לראות שהסורג מורכב משתי יחידות מודולריות.