סורגית קלאסיק

סורג פופולרי המיועד בעיקר לבטיחות ילדים.
שילוב של סורג חזק מאד העשוי פלדה, (מגולוון וצבוע בתנור - אינו דורש תחזוקה), מראה עדין ומחיר שווה לכל כיס (רק כ 160 שקלים לחללון סטנדרטי).
סורגית מדגם קלאסיק מותקנת בחדר הילדים  המראה העדין של סורגית מדגם קלאסיק מאפשר לגדל את הילדים בתחושה של חופש ובו זמנית ליהנות מסורג בטיחותי מאד סורגית קלאסיק מותקנת על חלן בחדר הילדים. בטיחות מירבית + מראה אסטתי = מוצר מנצח! שרשור מספר סורגיות על מנת לסרג חלון גדול - מבט מבחוץ  עזרת מהדקים מיוחדים אותם אנו מספקים ניתן לשרשר מספר בלתי מוגבל של סורגיות ולכסות חלונות גדולים במיוחד. בתמונה חלון במידות 240 ס"מ * 120 ס"מ שרשור מספר סורגיות על מנת לסרג חלון גדול - מבט מבפנים  עזרת מהדקים מיוחדים אותם אנו מספקים ניתן לשרשר מספר בלתי מוגבל של סורגיות ולכסות חלונות גדולים במיוחד. בתמונה חלון במידות 240 ס"מ * 120 ס"מ
סורגית קלאסיק על חלון המטבח  חלון המטבח הוא אחד החלונות המסוכנים ביותר בבית. ניתן לראות עד כמה קצר המרחק בין גובה השיש לגובה סף החלון ולכן אנו ממליצים להתקין סורגית גם בחלון המטבח ואולי אפילו בראש ובראשונה בחלון המטבח. התקנה בחדר הילדים, הסכנה מוחשית כשניתן לראות עד כמה המיטה קרובה לחלון התקנה של סורגית על חלון גבוה במיוחד. ההתקנה נעשתה על כל החלון  במקרים של חלון גדול במיוחד ניתן לשרשר מספר סורגיות. ניתן לראות בתמונה שהשרשור, הנעשה באמצעות מהדקי כבל מיוחדים, אינו נראה לעין והסורג נראה אחיד לכל אורכו ורוחבו של החלון. עמוד הפרסומת של סורגית מדגם קלאסיק
לצורך קבלת הצעת מחיר יש למדוד את מידות החלון מקיר לקיר מאחורי התריס (כמתואר בתמונה) ולהתקשר אלינו או לשלוח לווצאפ 053-3330222. התקנה לא שגרתית  לאחר ניסיון של שנים רבות, סורגית כחברה המובילה בישראל לייצור ושיווק סורגים לבטיחות ילדים, השכילה לפתח אביזרי עזר ותפסים לכל מיני מקרים של חלונות לא סטנדרטיים. כמעט ואין חלון שאין לנו פתרון עבורו. סורגית קלאסיק - התקנת צד  ישנם מקרים בהם החלון הרבה יותר גבוה מהמידה של גובה הסורגית הסטנדרטית (120 ס"מ). במקרה כזה ניתן לבחור אחד משני הפתרונות: 1. להתקין תוספת גובה המחוברת לסורגית באמצעות מחברים מיוחדים 2. לרכוש סורגית רחבה (כגובה החלון) ולסובב אותה עד הצד ב 90 מעלות. מבחינה בטיחותית שני הפתרונות בטיחותיים ויעילים. סורגית מותקנת על חלקו הפתוח של החלון.  לצורך ההתקנה בתצורה הזו, נעשה שימוש בפרופיל תחתון שקובע בגובה הסף של חצי החלון. התפסים בחלק התחתון של הסורגית קובעו לפרופיל זה.
התקנה על חלון לא סטנדרטי.  על מנת לקבע את הסורגית בחלק העליון נעשה שימוש בפרופיל ארוך שקובע במקביל לבסיס המשולש. התפסים קובעו לפרופיל זה. פתרון קל ומהיר לכל חלון.  סורגית מעניקה שקט נפשי. התקנה זריזה, אספקה מידית ובמחיר השווה לכל כיס. סורגית בחדר הילדים  גם כשהמיטה קרובה לחלון אין חשש. עם סורגית החלון פתוח וילדכם בטוח. סורגית קלאסיק - מבט מתוך הבית  מראה אלגנטי וכל מילה נוספת מיותרת.
סורגית - מבט מבחוץ  הפטנט שבו סורגית מתלבשת על החלון מבחוץ ויותר גדולה ממנו ורק התפסים מתכווננים למידת החלון, הופכים את הסורגית למוצר מדף מודולרי מנצח. בתמונה ניתן לראות שהסורגית מעט בולטת ממידות החלון והחלק הנותר יושב על הקיר החיצוני. בזכות העובדה שהסורגית בעלת מראה עדין לא רואים את השארית על הקיר החיצוני של הבניין. הרכבת תפס ייחודי למקרים בהם מבנה החלון אינו סטנדרטי  במקרים בהם ישנו חלון עם אתגר לא סטנדרטי כמו בתמונה (האריחים בולטים פנימה לתוך מסגרת החלון), סורגית דואגת לספק חלקי עיגון מתאימים. סורגית הינה החברה המובילה והותיקה בישראל לייצור ושיווק סורגים לבטיחות ילדים. במהלך השנים ניתקלנו בכמעט על סוגי החלונות. הרכבת סורגית מדגם קלאסיק על חלונות חדר הילדים וחלון הסלון.  בחלונות גדולים אפשר להתקין סורגית על חציו הנפתח של החלון בלבד הרכבת סורגית על חלון עם חיפוי שיש  גם כשישנו חלון אשר מחופה בשיש אנו יודעים לתת מענה. סורגית מספקת מקדח מיוחד לשיש, בעזרת מקדח זה ניתן לקדוח את השיש מבלי לגרום לו להיסדק או להישבר.
שרשור של סורגיות מדגם קלאסיק - מבט מחוץ לבית.  העובדה שניתן לשרשר מספר סורגיות מאפשרת להתקין סורגיות גם על חלונות גדולים במיוחד. סורגית מדגם קלאסיק - מבט מתוך הבית  התקנת סורגית קלה מאד. כל שצריך הוא מקדחה ביתית פשוטה. הסורגית מגיעה עם קיט הרכבה הכולל את כל החלקים הדרושים להרכבתה וכן הוראות הרכבה מפורטות. סורגית מדגם קלאסיק - פתרון בטיחותי, מהיר ואלגנטי ובמחיר השווה לכל כיס. מבט מתוך הסלון  במקרים בהם הדופן של הקיר מספיק רחב ניתן לשלב אדניות במרווח שבין הסורגית לחלון הזכוכית
מבט מחוץ לבית  בכל הסורגיות יש בליטה בחלק התחתון של הסורגית.  לבליטה זו שתי מטרות: 1. להוות קורת הקשחה ולהוסיף חוזק לסורגית 2. להוות קישוט לסורג מבט מתוך חדר הילדים  הפתרון המושלם של סורג בטיחותי בעל מראה עדין שאינו מסתיר את הנוף ואינו יוצר תחושה של כלא התקנה על חלון גבוה במיוחד מבט צד על תפס הסורג
התקנה סורגית על חלון גבוה ורחב במיוחד התקנה של סורגית על חלון הסלון. מכיוון שהחלון מורכב בחלקו התחתון מזכוכית קבועה שאינה נפתחת הסורגית הותקנה על החלק שנפתח בלבד התקנת התפס על קיר בו החיפוי בולט פנימה מעט  במהלך השנים, פיתחה סורגית מגוון רחב מאד של פתרונות לכל מיני מצבים ולכל סוגי החלונות, דבר אשר ממצב אותה כחברה המובילה בישראל לייצור ושיווק סורגים לבטיחות ילדים. בתמונה ניתן לראות חלק מיוחד שפותח על מנת להתגבר על המרווח שיוצר האריח בהרכבת התפס כשהוא נכנס פנימה לתוך החלון. ההתקנה קלה, פשוטה, בטיחותית ונעשית מתוך הבית. לצורך ההתקנה דרושים כלים פשוטים  לצורך ההתקנה נדרשים הכלים הבאים: מקדחה ביתית, מקדח 8 מ"מ, פטיש קטן, מברגה ומפתח פתוח 8 מ"מ.
הסורג גדול ממידת החלון ובולט החוצה. מה שנכנס פנימה הם רק התפסים ואותם מרכיבים על הדופן הפנימי של החלון. בתמונה ניתן לראות שהסורג יוצא מהחלון באלכסון מגוון תפסים אשר פיתחה סורגית עם השנים נועדו להתאים את הרכבתה של סורגית על מגוון רחב מאד של חלונות. סורגית מדגם קלאסיק מותקמת על מרפסת שלמה בדירה בבניין מגורים בעיר אשדוד. סורגית קלאסיק - מבט מחוץ לבית.
סורגית מדגם קלאסיק כמעט ואינה מורגשת על החלון. המראה העדין שלה מאפשר להמשיך וליהנות מהוף הנשקף מהחלון.  כמו כן סורגית חזקה מאד ובטיחותית, עשויה פלדה ועומדת בכל דרישות הבטיחות של התקן בכל הסעיפים הקשורים לבטיחות ילדים לרבות עומסי משקל (אם ילד נשען או מטפס על החלון). סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון בחדר הילדים.  ניתן לראות עד כמה מסוכן המצב בו קרובה המיטה לחלון. בזכות סורגים הילדים בחדר זה בטוחים וההורים נהנים משקט נפשי. סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון בסלון בדירה בעיר כפר סבא  השילוב של חלון בצורת קשת וסורגית בעלת מלבנים יוצר עיצוב ייחודי לחלון כולו. אלגנטי, יפה ובעיקר בטיחותי. סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון חדר השינה בדירה בעיר כפר סבא  ניתן לראות בתמונה עד כמה המיטה קרובה לחלון ומהווה מעין סולם. סורגית מבטיחה שהילד לא יפול חלילה מהחלון.
סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון חדר האורחים בדירה בעיר כפר סבא  מראה אלגנטי ויפה סורגית מדגם קלאסיק משתלבת בצורה מושלמת בחלון חדר הילדים.  מראה יפה ואלגנטי התקנה על חלון שבו מסילת התריס הפריעה למיקום התפס  לשם פינוי מקום לתפס, המתקין חתך מעט מהמסילה וכך התאפרה התקנתה של הסורגית. הלקוח שכבר חשש שלא ניתן להרכיב סורגית מדגם קלאסיק על חלונו, שמח שנמצא עבורו הפתרון היצירתי הזה. סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון גדול מאד בחדר הילדים בדירה בבניין מגורים גבוה בעיר אשדוד  באמצעות מהדקים מיוחדים ניתן לשרשר מספר רב של סורגיות ובעצם כך להתקין את הסורגים על חלונות גדולים במיוחד.
התקנה של סורגית על חלון גדול בחדר השינה. ניתן לשראות עד כמה השידה קרובה לחלון. סכנת נפשות כשמדובר בבטיחות ילדים סורגית מדגם קלאסיק מותנת על חלונות קומה ראשונה בבניין מגורים בפתח תקווה. סורגית מדגם קלאסיק מותנת על חלונות קומה ראשונה בבניין מגורים בפתח תקווה. סורגית קלאסיק מותקנת על חלון גדול בחלקו העליון בלבד  לשם כך נעשה שימוש בפרופיל אלומיניום אשר משמש כתמיכה תחתונה. הפרופיל הותקן בגובה חציו התחתון של החלון.
סורגית קלאסיק מותקנת על חלון גדול בחלקו העליון בלבד  במבט מהיר ניתן לראות שהקורה התחתונה המותקנת בגובה חציו התחתון (הקבוע) של החלון אינה נראית מתוך הבית. סורגית קלאסיק מותקנת על חלון גדול בחלקו העליון בלבד  בזכות הפתרונות של סורגית אין חובה להתקין סורג על כל החלון, במיוחד בחלנות גדולים במיוחד בהם החלק התחתון הוא זכוכית קבועה. סורגית מדגם קלאסיק מותנת על חציו העלין של החלון בסלון. סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון פניתי המהווה למעשה שני חלונות.
סורגית קלאסיק מותקנת על חלונות הקומה השניה בוילה פרטית. מבט מתוך הבית על חלונות גדולים בדירה בקומה שלישית אשר בבניין מגורים בעיר יהוד למצב כזה אף הורה לא היה רוצה להגיע ולכן התקינו סורגית עוד היום!  הסיוט הכי גדול הוא שילד יגרור כסא ויטפס על החלון. זה בהחלט עלול לקרות ולכן אסור לקחת צ'אנס בנושא בטיחות ילדים. מבט מבחוץ על חלון אשר עליו מותקנת סורגית מדגם קלאסיק
מבט מבחוץ על חלונות אשר עליהם מותקנות סורגיות מדגם קלאסיק סורגית מותקנת על חלון עגול בצורת קשת.  הידע, הותק והניסיון שצברה סורגית הפכה אותה לחברה המובילה בישראל לייצור ושיווק סורגים לבטיחות ילדים. יש לנו פתרונות למגוון רחב מאד של חלונות, בין היתר לחלונות אשר צורתם אינה סטנדרטית כמו זה אשר בתמונה. סורגית מדגם קלאסיק מותנת על חלונות קומה ראשונה בבניין מגורים בעיר אריאל. בחלון זה גרים ילדים בטוחים והורים הנהנים משקט נפשי.
שילוב יפהפה של חלון בצורת קשת על המלבנים של סורגית מדגם קלאסיק מעניק מראה מעוצב וייחודי לחלון. סורגית מותקנת על חלון גדול מאד במרפסת הכביסה (בצד החיצוני).  במקרה זה הלקוח רצה את הסורגית על מנת להרתיע גנבים.  הלקוח סבור שעצם העובדה שסורגית מותקנת על החלון היא מונעת מצב של פירצה הקוראת לגנב. ניתן לראות את מידותיו הגדולות של החלון, לשם כך שורשו מספר סוריגיות. סורגית מדגם קלאסיק מותקנת על חלון גדול מאד.