סורגית פרימיום בטן

סורג אסתטי עם בטן קטנה, מיועד לבטיחות לילדים ומרתיע גנבים העשוי אלומיניום אלחלד, מצופה בשכבת אנודייז ולכן אינו דורש תחזוקה, מתכוונן למידות החלון, אספקה מידית, רק כ 450 שקלים לחלון סטנדרטי.
סורגית מדגם פרימיום בטן מותקנת על חלון פינתי  סורגית מדגם פרימיום בטן הינה סורג אלומיניום מצופה אנודייז בכל עיצוב אלגנטי מבט מבחוץ  סורגית מדגם פרימיום בטן הינה סורג מודולרי המתכוונן למידות החלון. הסורגית מגיעה כיחידות מודולריות ומאפשרת לשרשר את היחידות ולסרג כמעט כל גודל של חלון. מבט מבחוץ מבט מבחוץ  כפי שניתן לראות בתמונה, הבטן בחלק התחתון של הסורג עוצבה כך שגם מצד אחד תעניק תחושת עומק וגם מצד שני תהיה מספיק בטיחותית כדי שילד לא יוכל חלילה לשבת עליה או להכניס רגל.
התקנה על חציו העליון של החלון - מבט מתוך הבית  בהתקנה על חצי חלון נעשה שימוש בפרופיל אלומיניום המהווה קורת תמיכה לחלק התחתון של הסורגית התקנה על חציו העליון של החלון - מבט מתוך הבית  עיצב אלגנטי ויפה מבט מתוך הבית  לרוב המוצר קיים במלאי וניתן לרכוש ולקבל אותו עוד באותו היום (באיסוף עצמי) או בתוך כ 3 ימים במשלוח עד הבית מבט מבחוץ  ניתן לרכוש פרפרים כדמויות לקישוט. הפרפרים קיימים במלאי בשלל צבעים מרהיבים.
מבט מתוך הבית  הרכבתה של סורגית מדגם פרימיום בטן קלה מאד. פותחים את הסורג בהתאם למידת המסגרת של החלון ומבריגים את הברגים לתוך הדיבלים שהכנסנו בעוד מועד לאחר שקדחנו חורים במקומות המתאימים. סורגית מגיעה עם הוראות הרכבה וכל החלקים הדרושים להרכבתה. מבט מבחוץ מבט מתוך הבית  הסורגית מדגם פרימיום עשוייה אלומיניום אלחלד, מצופה בשכבת אנודייז להגנה מושלמת על גוון הסורג ולכן גם אינה מצריכה תחזוקה שוטפת. מבט מבחוץ  סורגית מדגם פרימיום בטן מתאימה גם להתקנה בדירות שכורות היות וניתן להעבירה מדירה לדירה.